logo
logo
ue

> Ofirmie.html

O firmie

Firma powstała w 1989r. na bazie naszego 25-letniego doświadczenia zawodowego.

Wraz ze wzrostem zatrudnienia następował rozwój produkcyjny i technologiczny firmy, zwiększała się ilość zamówień oraz grono stałych klientów. Stały wzrost zainteresowania naszymi wyrobami oparty jest na wysokiej jakości wytwarzanych przez nas modeli i elastycznym dostosowywaniu się do potrzeb i nowych technologii naszych Klientów.

Firma nasza oferuje wykonawstwo modeli metalowych z żeliwa, stali, brązów, aluminium, a także modeli żywicznych (PU i EPO) z żywic wylewanych, laminowanych i frezowanych, oraz modeli drewnianych. Ponadto wykonujemy kompletne omodelowania na płytach podmodelowych, oraz kompletne rdzennice do wszystkich systemów COLD-BOX i HOT-BOX, a także tradycyjne rdzennice drewniane i żywiczne. Wyżej wymienione oprzyrządowania odlewnicze wykonujemy w systemie CAD/CAM oraz metodami tradycyjnymi.

W 1999r. Firma otrzymała tytuł „Lider Przedsiębiorczości” przyznawany przez Ministerstwo Gospodarki. Od marca 2005 roku firma stosuje System Zarządzania Jakością, a 14 czerwca 2005 otrzymała Certyfikat TÜV potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 9001: 2000.