Sprache wählen:

Modele drewniane, żywiczne oraz modele metalowe – Modelarstwo AA w Suchym Lesie

Witamy na naszej stronie

Modelarstwo odlewnicze to branża wymagająca określonych kompetencji, a także specjalistycznego sprzętu. Modelarstwo AA to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku i od tego momentu świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego modelarstwa metalowegomodelarstwa drewnianego, a także modeli żywicznych. Wykonujemy dla klientów profesjonalne modele odlewnicze różnego przeznaczenia. Nasi pracownicy mieli okazję współpracować z osobami reprezentującymi różne branże. Przy okazji wzbogacania doświadczenia zawodowego, poszerzali także posiadaną specjalistyczną wiedzę, co teraz procentuje przy każdym kolejnym zleceniu. Wszystkie osoby zatrudnione w firmie posiadają niezbędne kwalifikacje do wykonywania zleceń obejmujących szeroko rozumiane modelarstwo odlewnicze.

Rozbudowane możliwości

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na niemal każdy model odlewniczy. Wykonaliśmy niejedną formę odlewniczą z żeliwa do odlewania niskociśnieniowego oraz kokile żeliwne i stalowe do odlewania grawitacyjnego , które gwarantują uzyskanie przedmiotu o kształcie pożądanym przez klienta. Pracownicy Modelarstwa AA wykonają kompletne omodelowanie na płytach podmodelowych, a także rdzennice do systemów COLD-BOX i HOT-BOX. Nie jest nam obce także wykonywanie modeli wzornictwa przemysłowego. Współpracowaliśmy dotychczas z firmami z wielu branż, dzięki czemu kolejnym klientom możemy zagwarantować profesjonalizm oparty na doświadczeniu.

Oferujemy również wykonanie stanowisk montażowych dla linii produkcyjnych.

Certyfikowana jakość

Wykonywane przez nas oprzyrządowania odlewnicze to gwarancja solidnego wyrobu, który już niejednokrotnie zyskał uznanie u licznych klientów, a także certyfikaty potwierdzające jego jakość i rzetelność. Firma Modelarstwo AA za wysokiej jakości modelarstwo odlewnicze nagrodę otrzymała już w 1999 roku. Wtedy to otrzymaliśmy tytuł „Lidera Przedsiębiorczości”, prosto z rąk Ministerstwa Gospodarki. Marzec 2005 roku to początek stosowania Systemu Zarządzania Jakością. Już trzy miesiące później dostaliśmy ceniony Certyfikat TÜV za spełnienie wszystkich wymagań normy ISO 9001:2000.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Zertifizierungen

modele drewniane modele metalowe modele plastikowe modele odlewnicze formy 

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand
Realizacje

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje!

Nasza podstawowa oferta w zakresie modeli metalowych to modele wykonane w postaci monolitu z płytą dla systemu DISA. Oferujemy również kompleksowe wykonanie dla innych systemów z modelami montowanymi do płyt podmodelowych wraz z układem wlewowym. Modele wykonujemy z żeliwa, stali narzędziowej, aluminium, mosiądzu.